بهترین شهر ترکیه برای خرید و شرایط زندگی

بهترین شهر ترکیه برای خرید: احتمالا تاکنون متوجه شده اید که خرید ملک در ترکیه چه مزیت هایی دارد. اکنون شاید این سوال ذهن شما را درگیر کرده باشد که بهترین شهر ترکیه برای خرید کدام است؟

این سوال کاملا به سلیقه و هدف شما از خرید ملک ترکیه بستگی دارد. ما در این مقاله قصد داریم با بررسی بهترین شهر های ترکیه و ویژگی های بارز آن ها به این سوال شما پاسخ دهیم.

بهترین شهر ترکیه برای خرید خانه

هلدینگ دیوان گروپ بهترین راهنما برای بهترین شهر ترکیه برای خرید و مناسب ترین قیمت و در عالی ترین موقعیت، همراه شماست.

بهترین شهر ترکیه برای خرید کدام است؟

تعدادی از شهر های ترکیه از لحاظ امکانات تحصیلی، شغلی، تفریحی، توریست گردی نسبت به سایر شهرای این کشور بهترین شهر ترکیه برای خرید هستند.

از جمله این شهر ها می توان به پر طرفدارترین آن ها یعنی استانبول اشاره کرد. بعد از آن، آنکارا، آنتالیا، ازمیر، بورسا، آلانیا و غیره هستند.

در ادامه ما می خواهیم نقاط قوت 4 شهری که بیشترین خرید ملک استانبول در آن ها صورت می گیرد را برای شما شرح دهیم که بهترین شهر ترکیه برای خرید کدام هستند.

بهترین شهر ترکیه برای خرید و شرایط زندگی

بهترین شهر ترکیه برای خرید استانبول، شهر توریستی و زیبا

اگر بگوییم که بخش زیادی از درآمد کشور ترکیه از شهر استانبول هست، بی راه نگفته ایم. این شهر به حدی پیشرفته و زیباست و از هر فرهنگی در آن وجود دارند که گاهی می توان آن را یک کشور جدا دانست.

استانبول، مناطق سنتی و مدرن، فروشگاه های ارزان و گران، تمام برند های مطرح دنیا، بهترین باشگاه ها و استخر ها و غیره را در خود جای داده است.

شهری که هر توریست که وارد ترکیه می شود محال است از آن دیدن نکند. این شهر در شمال غرب کشور ترکیه قرار دارد که مرکز عالی برای خرید ملک در ترکیه است، بهترین شهر ترکیه برای خرید است.

بسته به اینکه چه ملکی در چه محله از این شهر خریداری کنید، با قیمت های متفاوتی رو به رو می شوید.

آنتالیا، شهری برای خرید ملک ترکیه

بهترین شهر ترکیه برای خرید آنتالیا، دومین مقصد 

بعد از استانبول دومین شهری که گردشگران زیادی را به خود جذب می کند آنتالیا است. این شهر نیز به واسطه حضور گردشگران، مرکز مناسبی برای خرید املاک و مستغلات هست.

اما مزیتی که این شهر نسبت به استانبول دارد، قیمت پایین تر املاک آن است. بهترین شهر ترکیه برای خرید می باشد، این شهر در جنوب غربی ترکیه واقع شده و حدود دومیلیون جمعیت دارد.

دو محله لوکس در شهر آنتالیا که عمارت های گران قیمت برای فروش دارد ساحل لارا و محله کنیالتی هستند.

هزینه زندگی در استانبول و آنتالیا به خاطر اینکه شهر توریستی محسوب می شوند بالاست اما بهترین گزینه برای خرید ملک آنتالیا هستند.

آنکارا، پایتخت ترکیه یکی از شهر های مناسب خرید ملک

آنکارا، پایتخت کشور زیبایی ها و بهترین شهر ترکیه برای خرید

همان طور که در کشور ما مرکز تمام مشاغل، کارخانه جات و برند ها در تهران است، آنکارا نیز مرکز رشد و توسعه اقتصادی و سیاسی ترکیه تلقی می شود.

این شهر به واسطه وجود انواع شرکت ها، کارخانه ها، فروشگاه های بسیار بزرگ، سفارت خانه ها، دانشگاه های مطرح و غیره، بهترین شهر ترکیه برای خرید و پیدا کردن شغل هست.

همچنین برای کسانی که قصد دارند کسب و کار خود را در کشور ترکیه راه بیاندازند، شهر آنکارا بهترین شهر ترکیه برای خرید می باشد.

این شهر با این که پایتخت کشور ترکیه هست اما نسبت به شهر های توریستی هزینه زندگی در آن پایین تر است

، و خرید ملک آنکارا بهترین گزینه است.

ازمیر بهترین و زیباترین محله در ترکیه

ازمیر، شهری آرام و چشم نواز بهترین شهر ترکیه برای خرید

اگر از آن دسته افرادی هستید که از شلوغی و ترافیک خسته شده اید و به دنبال مکانی برای دریافت آرامش هستید با شهر ازمیر بیشتر آشنا شوید.

ازمیر سومین شهر ترکیه از لحاظ وسعت تلقی می شود که طبیعتی بسیار دلنشین و چشم نواز دارد. ساختمان های مدرن ساخته شده در این شهر نتوانسته طبیعت آن را از بین ببرد.

ازمیر، شهری که تلاقی بین مدرنیته و سنتی در آن به خوبی احساس می شود. آثار تاریخی ازمیر گردشگران بسیاری را برای تماشای این مکان ها جذب این شهر می کند.

این شهر برای سرمایه گذاری و خرید ملک در ترکیه آینده درخشانی دارد. بهترین شهر ترکیه برای خرید است. خرید ملک در ازمیر بهترین گزینه است.

نکات مهم بهترین شهر ترکیه برای خرید

اگر قصد خرید ملک در ترکیه دارید بهتر است ابتدا کمی تامل کنید و درباره هدف خود از خرید ملک بیشتر فکر کنید.

اگر صرفا قصد سرمایه گذاری ترکیه و گذراندن تعطیلات در این کشور دارید، قطعا شهر های توریستی بیشتر برای شما مناسب هستند. هلدینگ دیوان گروپ بهترین شهر ترکیه برای خرید خانه به شما معرفی میکند.

اما اگر دانشجو هستید و برای ادامه تحصیل و پیدا کردن شغل مناسب به دنبال خرید ملک  می گردید، شهر آنکارا گزینه مناسب تری است.

البته در نهایت شما در هر جایی که باشید با توجه به تلاش و تعهدتان نسبت به هدفی که دارید پیشرفت خواهید کرد. متخصصین مجموعه ما با دانش و مهارت، شما را در راستای هدفی که دارید به بهترین شکل راهنمایی می کنند.

سرمایه گذاری و خرید ملک کاری است که نیاز به تخصص و آگاهی دارد. برای چنین امر مهمی حتما یک راهنما در کنار خود داشته باشید و بر روی آینده و سرمایه خود ریسک نکنید.

ما در کنار شما هستیم تا با توجه به اهداف و سلیقه تان کمک کنیم بهترین تصمیم را برای خرید ملک در ترکیه بگیرید.

85 / 100
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط