خرید ویلا ترکیه

خرید ویلا ترکیه: یکی از انواع خانه­ هایی که در ترکیه می­توانید برای خرید انتخاب کنید، خانه ­های ویلایی هستند. شاید فکر کنید خرید ویلا ترکیه استرس، کار اداری و زمان زیادی را به همراه دارد.

هلدینگ دیوان گروپ که دارای کادر مجرب مشاورین املاک مجرب است، با موفقیت به بسیاری از خریداران کمک کرده­ تا ویلای رویایی خود را پیدا، سند مالکیت را دریافت و به خانه مهاجرت کنند.

بنابراین، ما سؤالات رایجی را که مشتریان اغلب می پرسند و نکاتی در مورد یافتن ویلاهایی که احساس می کنند خانه ای از خانه هستند، را می­دانیم.

چه به دنبال ویلاهای ساحلی باشید، چه خانه­ای در مناظر سرسبز کوهستانی یا یک خلوت از شلوغی شهر، ما می­توانیم از ویلاهای Riviera ترکی در ترکیه مدیترانه تا ویلاهای نزدیک به شهرهای بزرگ ترکیه مانند استانبول را برای شما یافته و خریداری کنیم.

بنابراین، چه می‌خواهید یک ملک برای تعطیلات، یک خانه دائمی یا یک انتخاب سرمایه‌گذاری در ترکیه داشته باشید، اجازه دهید در ادامه نکات مهم را توضیح می­دهیم.

 

خرید ویلا ترکیه با هلدینگ دیوان گروپ

خرید ویلا ترکیه با هلدینگ دیوان گروپ

نحوه خرید ویلا ترکیه

برای خرید ویلا ترکیه، ابتدا بودجه خود را مشخص کنید. همچنین هزینه‌های خرید اضافی مانند مالیات، وکیل، مترجم و دفتر اسناد رسمی را نیز در نظر بگیرید که در مجموع حدود 8 درصد از قیمت خرید است.

پس از اتمام، دقیقا آنچه را که از ویلا می­خواهید بنویسید. شما باید نکاتی مانند تعداد اتاق خواب، حمام، فاصله تا سواحل و امکانات محلی مانند بانک­ها، سوپرمارکت­ها و شبکه­ های حمل و نقل را در نظر بگیرید.

همچنین باید در نظر بگیرید که استخر خصوصی می­خواهید یا خیر. هنگامی که تصمیم گرفتید، اکثر شهرها و روستاها دارای مجموعه مناسبی از ویلاها برای فروش هستند، اما مناطق محبوب دیگری که خارجی­ ها به آنجا سفر می­کنند.

عبارتند از:

مجموعه ویلاهای فروش در همه این مناطق را مرور کنید.

هنگامی که ویلای رویایی خود را پیدا کردید، مشاورین املاک هلدینگ دیوان گروپ در مواردی مانند افتتاح حساب بانکی، دریافت شماره مالیات، گزارش ارزش گذاری، و تحویل تمام جزئیات مربوطه به وکیل شما کمک می­کنیم.

سپس با تایید درخواست سند مالکیت، شما را به دفتر اسناد مالکیت می­بریم.

مناطق برجسته برای خرید ویلا ترکیه

مهم­ترین مناطق برای خرید ویلا ترکیه عبارتند از:

  • استانبول: کسانی که به دنبال خانه­ در ترکیه هستند، همیشه به دنبال بزرگترین و برجسته ترین شهر آن هستند. شمامی­توانید در روستاهای کوچک که در کنار سواحل هستند، می­توانید ویلاهای زیادی خواهید یافت.
  • کالکان: این شهر کوچک مدیترانه­ای برای ویلاهای بزرگ و خصوصی که بر فراز تپه­ها پراکنده شده­اند، احترام قائل است. اکثر آن­ها دارای استخرهای خصوصی هستند.
  • Yalikavak: با رفتن به ترکیه دریای اژه و شبه جزیره بدروم، Yalikavak در ویلاهای لوکس برتری دارد که برخی از آن­ها به قیمت یک میلیون پوند یا بیشتر به فروش می­رسند. یکی از معدود مقاصد دریای اژه که دارای قایق­های تفریحی ثروتمندان و افراد معروف هستند، در این منطقه قرار دارد.
  • فتحیه: در بیشتر جاهای این منطقه می­توانید ویلا بخرید، اما دو منطقه خودنمایی می­کند که شامل اواچیک و هیسارونو می­باشد.
  • Uzumlu: همچنین متعلق به فتحیه است، اما در دامنه کوه قرار دارد، اوزوملو خریدارانی را که ویلاهای خود را می­سازند به دلیل قیمت پایین زمین جذب می­کند.

انتخاب یک مشاور املاک جهت خرید ویلا ترکیه

مهم است که از آژانس‌هایی که گزینه‌های شما را محدود می‌کنند یا شما را برای تصمیم‌گیری سریع در مورد پروژه‌ای که ادعا می‌کنند بهترین گزینه برای شماست، تحت فشار قرار می‌دهند، دوری کنید.

کار با آژانس­ هایی را انتخاب کنید که برای درک نیازها، علایق و اهداف شما وقت صرف می­کنند.

یک مشاور خوب اطلاعاتی در مورد محله­ ها، جمعیت شناسی و ارزش واقعی اجاره، و همچنین نام پروژه، مکان دقیق، کاتالوگ­ها، بروشورها و تصاویر واقعی، از جمله پروژه­های خارج از طرح را در اختیار شما قرار می­دهد.

آژانس­هایی که نمی­توانند این اطلاعات اولیه را ارائه دهند باید با احتیاط برخورد شود. به دنبال نماینده خریدار باشید که بتواند از طرف شما عمل کند و بهترین راه حل را در بازار برای شما بیابد.

در هلدینگ دیوان گروپ، ما متعهد به شکستن این موانع و ارائه بهترین تجربه خرید به مشتریان خود هستیم.

سوابق ما به خودی خود صحبت می کند، اما بهترین راه برای پیدا کردن این است که خودتان آن را تجربه کنید. برای خرید ملک در ترکیه با هلدینگ دیوان گروپ تماس گرفته و مشاوره دریافت کنید.

املاک ترکیه | خرید ملک ترکیه 

خرید ملک آنتالیا | خرید ملک آلانیا | خرید ملک آنکارا | خرید ملک ازمیر | خرید ملک استانبول | خرید خانه بورسا 

81 / 100
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط