خرید ملک در ترکیه توسط بیل گیتس

خرید ملک در ترکیه توسط بیل گیتس خبری است که سرمایه­ گذاران بسیاری را که در این کشور زمین دارند یا کسانی که قصد دارند در آینده در این کشور زمین خریداری کنند، نگران کرده است. سرمایه گذاری ترکیه توسط املاک و مستغلات همیشه ابزاری جذاب در ساختار مالی بوده است. قیمت زمین در شمال غربی ترکیه پس از شایعاتی مبنی بر خرید 22000 هکتار زمین کشاورزی در این منطقه، توسط بنیان گذار مایکروسافت، بیل گیتس، تقریبا دو برابر شده است.

طبق یک گزارش، مالکان زمینی که امیدوارند از این فرصت پول نقد کنند، سعی می ­کنند زمین ­های خود را با قیمت­ های گزاف با برخی از فهرست ­ها تا 10000 دلار در هر قطعه بفروشند. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحات بیشتری درباره شایعه خرید ملک در ترکیه توسط بیل گیتس در اختیار شما قرار دهیم.

اخبار خرید ملک در ترکیه توسط بیل گیتس توسط رسانه­ ها

گیتس که به عنوان یکی از ثروتمند ترین افراد جهان شناخته می­ شود، دارایی خالص 129 میلیارد دلار برآورد شده است. در ماه ژانویه، یک مجله آمریکایی فاش کرد که گیتس بزرگترین مجموعه زمین­ های کشاورزی خصوصی را در ایالات متحده جمع آوری کرده است که حدود 242000 هکتار را شامل می­ شود.

گمانه زنی خرید ملک در ترکیه توسط بیل گیتس

گمانه زنی­ ها مبنی بر خرید ملک در ترکیه توسط بیل گیتس ابتدا در رسانه­ های اجتماعی و چند سایت خبری محلی منتشر شد. سال‌ هاست که سرمایه‌گذاران زیادی در ترکیه وجود داشته است، این چیز جدیدی نیست. این افراد هم شامل افراد داخلی و هم خارجی می­ شوند.

اما آنچه در مورد بیل گیتس گفته می­ شود فقط شایعه است. کسانی که قبلا در اینجا سرمایه گذاری کرده­ اند به چنین شایعاتی نیاز دارند تا ارزش مکان خود را بالا ببرند و قیمت خود را افزایش دهند، افشای این موضوع شایعه است.

خرید ملک در ترکیه

واقعیت خرید ملک در ترکیه توسط بیل گیتس

طبق گفته ­ها، بیل گیتس با  دو قایق وارد ترکیه شد که یکی از آن­ها یک قایق لوکس 350 فوتی به نام “Lana” و همچنین قایق وی “Wayfinder” بود. در میان خدمه قایق 30 محافظ بودند. این قایق­ ها قبل از بازگشت به شبه جزیره بدروم به خلیج­ های کوش آداسی، دیدیم، گوکووا، داتکا، فتحیه و مارماریس سفر کردند. پس از لنگر انداختن در Cennetkoy در منطقه Golkoy بدروم، حزب با یک قایق تندرو به ملک او رسید.

علاقه خرید ملک در ترکیه توسط بیل گیتس

این اولین بار نیست که شایعاتی مبنی بر علاقه بیل گیتس به سرمایه گذاری در ترکیه با خرید زمین منتشر می­ شود. در آوریل امسال گمانه زنی­ های بیشتری وجود داشت مبنی بر اینکه او تاکنون حدود 22000 هکتار زمین کشاورزی در ترکیه خریداری کرده است.

این گمانه زنی توسط پست­ های رسانه ­های اجتماعی و چند سایت خبری محلی تقویت شد و باعث شد ارزش زمین در این منطقه به سرعت افزایش یابد و سایر کار آفرینان به ترکیه علاقه نشان دهند. سفر اخیر بیل گیتس دومین باری است که وی در چهار ماه گذشته از ترکیه بازدید می­ کند، که کارشناسان می­ گویند این گمانه زنی ممکن است چیزی در میان باشد.

تعطیلات بیل گیتس در ترکیه

این واقعیت که بیل گیتس، بنیان گذار مایکروسافت که اخیرا به ازدواج 27 ساله خود پایان داد، در هفته­ های اخیر در ترکیه تعطیلات خود را سپری کرده است، توجه مطبوعات آمریکا را به خود جلب کرده است.

منابعی که با نیویورک پست صحبت کرده­ اند ادعای قابل توجهی کرده ­اند. خرید ملک در ترکیه توسط بیل گیتس مشخص شد که بیل گیتس، بنیان گذار مایکروسافت که تولد خود را در سواحل دریای اژه و مدیترانه با دوستان نزدیک خود از جمله جف بزوس، بنیان گذار آمازون جشن گرفت، قصد دارد زمینی در ترکیه بخرد.

منابع نزدیک به گیتس که قبل از شرکت در اجلاس آب و هوای سازمان ملل در تعطیلات در ترکیه به سر می ­برد، اظهاراتی را به نیویورک پست، یکی از پرخواننده­ ترین روزنامه ­های آمریکا ارائه کردند. آن­ ها گفتند “بیل گیتس به صدها هکتار زمین نگاه می­ کند.

” همان منابع همچنین تاکید کردند که گیتس که به همراه همسر سابقش مدیریت 50 میلیارد دلاری “بنیاد بیل و ملیندا گیتس” را بر عهده دارد، تمایل دارد تا کشاورزی پایدار ایجاد کند.

همان­طور که مشخص است ترکیه نیز یک کشور کشاورزی است و فرصت تولید غذا برای توده­ های بسیار زیادی در داخل و خارج از کشور را دارد.

ناگفته نماند که این کشور از هرگونه سرمایه گذاری مستقیم خارجی برای مشارکت در ایجاد درآمد های خارجی و اشتغال اضافی استقبال می ­کند.

خرید زمین در ترکیه توسط بیل گیتس 2
درآمد برای بیل گیتس با خرید ملک در ترکیه

خرید ملک در ترکیه توسط بیل گیتس به طور گسترده گزارش شده است که بنیان گذار مایکروسافت و میلیاردر، بیل گیتس، به دنبال حدود 741 هکتار زمین در ترکیه برای سرمایه گذاری ترکیه در مرزهای موغلا و آیدین است.

گزارش‌های بیشتری وجود دارد مبنی بر اینکه او تعطیلات خود را در شبه جزیره بدروم برای یک هفته دیگر تمدید کرده است و با کار آفرینان ترکیه و شرکت‌های محلی در مورد خرید قطعات زمین در تماس بوده است.

به ­طور کلی خرید ملک ترکیه توسط سرمایه­ گذاران بسیاری در سراسر جهان انجام می­ شود.

شما هم به عنوان سرمایه­ گذار اگر قصد خرید ملک و اقامت ترکیه را دارید، می­توانید با مشاوران حقوقی هلدینگ دیوان گروپ تماس بگیرید.

خرید ملک در ترکیه توسط بیل گیتس
85 / 100
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط