خرید خانه قبرس | املاک قبرس

خرید خانه قبرس، جای تعجب نیست که بسیاری از مردم آرزوی مهاجرت به قبرس را دارند. خوشبختانه، با کمی برنامه ریزی و دانش درست، این مهاجرت می­تواند به واقعیت تبدیل شود.

اکثر املاک در قلمرو قبرس شمالی دارای ریسک بسیار بالایی برای خریداران بالقوه هستند. مالکیت واقعی فعلی آن­ها و در نتیجه حق فروش چنین املاکی به شدت بین متصرفان فعلی و مالکان قانونی که مجبور به ترک این املاک در گرماگرم درگیری سال 1974 شدند، مورد مناقشه است.

با خرید ملک قبرس می توانید اقامت دائم و شهروندی دریافت کنید، و همچنین سرمایه گذاری خوب و مهمی انجام داده اید.

با ما همراه باشید تا با مزایا و نحوه صحیح خرید خانه در قبرس بیشتر آشنا شوید.

هلدینگ دیوان گروپ

خرید خانه قبرس

زیباترین پروژه های موجود

خرید خانه قبرس بهترین انتخاب

موضوع چنین املاکی هنوز هم بسیار حساس و یکی از موضوعات است. داغ ترین مشکلات در جزیره است، و در حالی که در حال حاضر هیچ راه­حلی برای این مشکل وجود ندارد، بسیاری از یونانی و قبرسی­ها از سمت جنوبی، فروش املاک در قبرس شمالی توسط ساکنان ترک را غیرقانونی می­دانند.

این خرید خانه در قبرس را برای بالقوه بسیار خطرناک می کند. برای کمک به شما، این راهنمای کامل از طرف هلدینگ دیوان گروپ برای خرید ملک قبرس را ایجاد کرده‌ایم که شما اطلاعات لازم درباره خرید ملک در قبرس را بدست آورید.

قبرس همه سلیقه­ ها را برآورده می کند و به شما امکان می­دهد مکان مناسبی برای بازنشستگی، خانه تعطیلات یا جابجایی محل کار پیدا کنید.

خرید ملک قبرس تصمیم بزرگی است که هم از نظر مالی و هم از نظر عاطفی می­خواهید آن را درست بگیرید. در این بخش می­خواهیم نگاهی دقیق­تر به مناطقی از این کشور بیاندازیم.

در زیر، اگر به دنبال کیفیت خاصی هستید، شما را به گشت و گذار در برخی از مناطق و شهرهای جزیره و همچنین برخی از مکان­های مورد علاقه خود می­بریم.

قیمت خانه قبرس

خریداران خارجی به دلیل هزینه نسبتا پایین ملک در مقایسه با بسیاری از کشورهای اروپایی دیگر جذب قبرس شده­اند. قیمت هر متر مربع برای خرید یک آپارتمان در مرکز نیکوزیا حدود 1660 یورو است.

در حالی که، همان آپارتمان در مکان­های دیگر مانند مادرید حدود 5300 یورو قیمت دارد. با این حال، قیمت­های فعلی در حال حاضر بالاتر از گذشته است.

علیرغم افزایش، مسکن هنوز نسبتا مقرون به صرفه است و خانه‌های روستایی قدیمی با قیمت 150000 یورو، آپارتمان‌های مدرن از حدود 100000 یورو و ویلاهای مجزای بزرگ از حدود 245000 یورو بسته به موقعیت مکانی در دسترس هستند.

قیمت­ها در برخی از مناطق تفریحی محبوب­تر، به ویژه در پافوس و استراحتگاه­های گلف، به طور قابل توجهی بالاتر است. اگر به دنبال یک خانه بزرگتر با زمین و استخر بزرگتر هستید، معمولا باید بیش از 600000 یورو (بسته به منطقه) خرج کنید.

قیمت­ها در نیکوزیا، پایتخت، می­تواند به طور قابل توجهی از این مقدار فراتر رود، در حالی که در مناطق دیگر می­توان یک خانه با اندازه معقول با استخر شنا با قیمت بسیار کمتر از 450000 یورو پیدا کرد.

بهترین مکان برای خرید خانه قبرس عبارتند از:

 • پافوس
 • لارناکا
 • لیماسول
 • نیکوزیا
 • آیاناپا
 • کوه های ترودوس
 • شبه جزیره آکاماس
خرید خانه قبرس | خرید ملک قبرس 2023

مزایای برتر سرمایه گذاری خانه در قبرس

در طول دهه گذشته، قبرس به یک مرکز سرمایه گذاری، مالی و فناوری محبوب تبدیل شده است. به همین دلیل، صدها نفر از سراسر جهان هر ساله مشاغل خود را نقل مکان کرده یا خانه دومی را در این کشور خریداری می­کنند.

مزایا برای کسانی که خرید خانه قبرس را دارند:

 • استاندارد بالای زندگی، موسسات آموزشی با کیفیت، ایمنی و راحتی
 • موقعیت استراتژیک در تقاطع اروپا، آفریقا و آسیا، نزدیک به کشتیرانی و مسیرهای هوایی که اروپا را با خاور دور و جهان عرب پیوند می­دهد.
 • نیروی کار تحصیلکرده، جوان و خلاق
 • شبکه جاده ای خوب – فواصل کوتاه بین شهرهای بزرگ قبرس
 • امکان دریافت پاسپورت اروپایی – شهروندی اتحادیه اروپا
 • نرخ پایین مالیات شرکت ها
 • کشوری ایده آل برای کسانی که به طبیعت علاقه دارند.
 • هوای گرم با بیش از 300 روز آفتابی در سال، فرهنگ و تاریخ غنی، سواحل شنی با پرچم های آبی
 • چارچوب قانونی قوی
 • یک اقتصاد پایدار و یک سیستم مراقبت های بهداشتی برجسته
 • استفاده گسترده از زبان انگلیسی برای برقراری ارتباط و انجام تجارت
 • جامعه بین المللی از جمله اتباع بریتانیایی، روسیه، اسرائیل، لبنان، سوریه و چین

تابعیت قبرس از طریق خرید خانه قبرس

برنامه سرمایه گذاری قبرس نیاز به خرید ملک در قبرس در سطح قیمت حداقل 500000 یورو با مالیات بر ارزش افزوده دارد.

بالاتر از آن، این برنامه به سرمایه گذاری اضافی 1,500,000 یورو در یکی از راه­های مشخص شده توسط برنامه مورد نظر سرمایه گذار نیاز دارد که یکی از این گزینه ­ها املاک و مستغلات است.

بنابراین، بسیاری از سرمایه گذاران تصمیم به ارائه 1.5 میلیون یورو اضافی برای خرید املاک می­کنند که قیمت بخش خرید خانه در قبرس را افزایش می­دهد. زمانی­که در سال 2013 برنامه سرمایه­ گذاری در قبرس معرفی شد، روز به روز به تعداد ساخت ویلا­های لوکس و آپارتمان­های زیبا در این کشور اضافه شد.

شما می­توانید برخی از گران­ترین املاک را در لیماسول بیابید. چرا که در طی سال­های گذشته قیمت املاک در این منطقه ازایش چشمگیری داشته است.

در میان خریداران خارجی و متقاضیای که به دنبال سرمایه­ گذاری در قبرس هستند، منطقه لیماسول به دلیل داشتن املاک و مستغلات برای سرمایه­ گذاری معروف است.

یکی دیگر از مناطقی که به دلیل وجود ویلاهای خصوصی لوکس معروف است، پافوس می­باشد. ویلاهای این منطقه دارای استخر و باغ هستند. که شما اگر سلیقه لئکس داشته باشید خرید خانه در قبرس را همین منطقه میگیرید.

قوانین خرید ملک ترکیه

قوانین خرید ملک ترکیه

اقامت قبرس با خرید خانه

یکی دیگر از مواردی که موجب افزایش قیمت ملک در قبرس شده، برنامه اقامت از طریق سرمایه­ گذاری در قبرس است. که خرید خانه در قبرس بهترین گزینه است.

این برنامه به متقاضیان غیر اروپایی اجازه می­دهد تا در صورت اثبات جریان درآمد پایدار از خارج و خرید ملک قبرس با حداقل 300000 یورو با مالیات بر ارزش افزوده، در قبرس اقامت کنند.

بدیهی است که املاک بسیار بیشتری در محدوده قیمت کمی بالاتر از 300000 یورو با مالیات بر ارزش افزوده نسبت به 0.5 میلیون یورو قرار دارند.

یا حتی بیشتر مورد نیاز برای برنامه سرمایه گذاری خرید خانه در قبرس است، در حالی که 0.3 میلیون یورو با مالیات بر ارزش افزوده همچنان می­تواند ملک بسیار جذابی را در جزیره خریداری کند.

برای خرید حانه قبرس می­توانید از مشاورین املاک هلدینگ دیوان گروپ مشاوره دریافت کنید. مشاورین املاک هلدینگ دیوان گروپ می­توانند بهترین ملک را متناسب با شرایطی که در نظر دارید برای شما یافته و به شما در امر خرید خانه قبرس آن کمک کنند.

سرمایه گذاری خرید خانه قبرس

با خرید خانه قبرس می­توانید سرمایه­ گذاری کرده و بعد از گذشت چند سال اقامت، تابعیت این کشور را بدست آورید. این امر قبرس را به کشوری کاملا منحصر به فرد و متمایز و مکانی فوق العاده برای زندگی تبدیل می­کند.

شهرهای تفریحی مانند آیاناپا هزاران گردشگر را به خود جذب می­کند. روستاها و شهرهای آرام بیشتری دقیقا در اطراف ساحل پراکنده شده­اند، به­طوری که، برخی از املاک فوق العاده در قبرس برای خرید خانه قبرس در آن­ها وجود دارد.

املاک در لارناکا، ملک در پافوس و املاک در لیماسول، همگی محیطی تاریخی شگفت انگیز را در برخی از بهترین شهرهای قبرس برای خرید خانه در قبرس ارائه می­دهند.

در سراسر جزیره می­توانید ملکی را در نزدیکی تاکستان­های سایه­دار، صومعه­های باستانی، سواحل شنی، باغ­های مرکبات و خرابه­های قلعه پیدا کنید.

چنانچه قصد دارید ملکی در این کشور خریداری کنید، ما در ادامه تمام اطلاعاتی که باید درباره خرید خانه قبرس بدانید را بازگو کردیم.

برای خرید ملک قبرس می­توانید با مشاورین هلدینگ دیوان گروپ تماس گرفته و از آن­ها در این پروسه راهنمایی بخواهید.

محل خرید خانه قبرس

محل خرید خانه قبرس تا حد زیادی به اهداف بلند مدت خریدار بستگی دارد. مواردی که باید برای محل خرید خانه قبرس در نظر بگیرید شامل موارد زیر است:

 • آیا شما می­خواهید اقامت دائم در قبرس زندگی کنید؟
 • آیا شما می­خواهید هنگام تعطیلات از خانه خود در این کشور استفاده کنید؟
 • آیا قصد دارید که ملک خود در این کشور را اجاره دهید؟
 • آیا برای واجد شرایط بودن برای اقامت قبرس از طریق برنامه سرمایه گذاری به حداقل آستانه سرمایه گذاری نیاز دارید؟

قبل از انتخاب ملک در بهترین شهرهای قبرس برای زندگی، مهم است بدانید که قبرس در واقع به دو بخش جداگانه تقسیم شده است.

قبرس شمالی ترک محسوب می­شود، در حالی که قبرس جنوبی یونانی در نظر گرفته می­شود و بنابراین بخشی از اتحادیه اروپا است.

بسیاری از املاک برای خرید ملک قبرس شمالی دارای ریسک بسیار بالایی برای خریداران هستند، زیرا مالکیت املاک مورد مناقشه در آنجا و حق فروش آن­ها همچنان بحث برانگیز است.

مهاجران املاک و مستغلات را در چهار شهر اصلی قبرس جنوبی خریداری می­کنند که عبارتند از:

 • نیکوزیا
 • لارناکا
 • لیماسول
 • پافوس

به طور کلی، محل خرید خانه قبرس تا حد زیادی به ترجیحات سبک زندگی و بودجه شما بستگی دارد.

برای دریافت راهنمایی خرید خانه قبرس بیشتر می­توانید با هلدینگ دیوان گروپ تماس گرفته و از مشاورین این مجموعه راهنمایی بخواهید.

خرید خانه قبرس

خرید خانه قبرس

بهترین شهرها برای خرید خانه قبرس

بهترین شهرها برای خرید خانه قبرس عبارتند از:

 • لیماسول
 • پافوس
 • لارناکا
 • نیکوزیا

انواع خانه قبرس

قبرس انواع مختلفی از ملک را برای انتخاب دارد. این کشور، به خریداران خانه ­های تعطیلات و مسکونی، و سایر املاک قبرس که برای اجاره بلندمدت و سرمایه گذاری املاک و مستغلات مناسب هستند، ارائه می­دهد.

از آپارتمان­ها و ویلاها گرفته تا خانه ­های سنگی قدیمی در روستاهای آرام گرفته تا خانه­ های مدرن در محیط های شهری و خانه­ های ییلاقی در میان جنگل، گزینه ­های زیادی برای انتخاب دارید.

شما می­توانید یک خانه دست دوم بخرید و آن را به طور کامل با سلیقه خود بازسازی کنید یا یک خانه مدرن و آماده برای سکونت فوری خریداری کنید.

بسیاری از مردم برای استفاده در تعطیلات خرید خانه قبرس را انجام می­دهند. شما می­توانید به راحتی یک ویلا در کنار خط ساحلی یا خانه­ ای مجهز به استخر تهیه کنید.

با این حال، اگر به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات علاقه دارید، ممکن است بخواهید حداقل آستانه سرمایه گذاری اقامت قبرس را با طرح سرمایه گذاری مطابقت دهید و از اقامت دائم در آنجا بهره­مند شوید.

خرید برای اجاره یک طرح محکم است اگر بودجه لازم برای سرمایه گذاری ملک مناسب برای اهداف خود را دارید، زیرا می­توانید بازدهی باورنکردنی از املاک و مستغلات در قبرس دریافت کنید و از انباشت سرمایه در بازار املاک رو به رشد بهره­ مند شوید.

نکات مهم خرید خانه قبرس

اتباع اتحادیه اروپا می­توانند بدون هیچ محدودیتی در قبرس املاک و مستغلات بخرند، اما اتباع غیر اتحادیه اروپا فقط مجاز به خرید حدود یک هکتار زمین یا یک خانه یا آپارتمان هستند.

تمامی مهاجرانی که قصد خرید خانه قبرس را دارند، ابتدا باید برای دریافت مجوز خرید ملک در شورای وزیران اقدام کنند.

تأیید معمولا اعطا می­شود، با این حال، روند دریافت آن ممکن است مدتی طول بکشد. به همین دلیل است که به شدت توصیه می­شود یک وکیل املاک قبرس تعیین کنید که بتواند تمام مراحل درخواست را برای شما انجام دهد.

اگرچه یک مشاوره ساده با یک وکیل به شما کمک می­کند تا در مورد الزامات و اسناد خاص مورد نیاز برای خرید ملک در قبرس آشنا شوید.

اما هر کسی که قصد خرید ملک قبرس را دارد باید مدارک زیر را ارائه دهد:

 • جزئیات ملک
 • اطلاعات مالک فعلی و قرارداد ملک
 • محل سکونت فعلی و صورت درآمد خریدار

اخذ اقامت قبرس با سرمایه گذاری

برنامه اقامت قبرس از طریق سرمایه گذاری  که به عنوان برنامه مهاجرت سرمایه گذار قبرس شناخته می­شود، می­گوید افرادی واجد شرایط برای اقامت قبرس هستند که ملک جدید قبرس را با حداقل ارزش 300 هزار یورو خریداری کنند.

این یکی از سریع‌ترین و ساده‌ترین برنامه‌های ویزای سرمایه‌گذار در اروپا است، که در آن شما و خانواده نزدیکتان می‌توانید در عرض دو ماه اقامت قبرس را دریافت کنید.

یکی از مزایای کلیدی این برنامه این است که شما و اعضای خانواده تان می­توانید خانه دومی در یک کشور زیبا به دست آورید و به حق زندگی، کار و تحصیل در قبرس و همچنین سفر آزادانه به هر نقطه از اتحادیه اروپا دسترسی داشته باشید.

نکات مهم رابطه با خرید خانه قبرس

نکات مهم رابطه با خرید خانه قبرس

توصیه های برتر هنگام خرید خانه قبرس

هنگام خرید خانه قبرس برای سرمایه­ گذاری باید به نکات زیادی توجه کرد. به طور کلی، توصیه­ های زیر به خریداران بالقوه داده می­شود:

 • وکیل بگیرید.
 • اطمینان حاصل کنید که ملک در میانه اختلاف مالکیت نیست، که برای املاک و مستغلات برای فروش در قبرس شمالی رایج است.
 • فهرست موجودی هر گونه خسارت وارده به ملک و همچنین لیستی از بازسازی یا ساخت و ساز مورد نیاز را تهیه کنید.
 • دسترسی به آب و برق و خدمات را بررسی کنید، به خصوص اگر می­خواهید برای اجاره خرید کنید.

برای سرمایه­گذاری در قبرس می­توانید با مشاورین هلدینگ دیوان گروپ تماس بگیرید.

مالیات املاک و حق تمبر قبرس

هنگام خرید خانه قبرس، شما مشمول هزینه ­های انتقال، حق تمبر و عوارض قانونی می شوید. معمولا توصیه می­شود برای پوشش این هزینه­ های ثبت نام و هزینه­ های قانونی، 15 درصد بالاتر از قیمت خرید را در نظر بگیرید.

حق تمبر باید پس از امضای اسناد قانونی برای ایمن سازی دارایی­های خود در قبرس پرداخت شود و هزینه عوارض به ارزش بازار ملک بستگی دارد.

حال که با قوانین خرید خانه قبرس آشنا شدید، نوبت به تصمیم گیری است. چنانه قصد دارید در یک کشور اروپایی سرمایه­ گذاری از طریق املاک انجام دهید، قبرس می­تواند بهترین گزینه برای شما باشد. اما باید توجه داشته باشید که در این راه از افراد خبره و متخصص کمک بگیرید.

تا فرآیند به راحتی طی شده و مشکلات احتمالی از بین برود. چنانچه قصد دارید خرید خانه قبرس را انجام داده و  در این کشور سرمایه گذاری کنید، می­توانید با هلدینگ دیوان گروپ تماس بگیرید.

مشاورین املاک ما در این هلدینگ با سابقه درخشانی که دارند می­توانند شما عزیزان را در امر خرید خانه و اخذ اقامت قبرس راهنمایی کنند.

88 / 100
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

2 نظر در “خرید خانه قبرس

 1. مهدی گفت:

  هلدینگ دیوان گروپ بهترین املاک با اخلاق خوب و عالی . ممنون از خدمات خوبتون

  1. ممنون از لطف شما

نظرات بسته شده اند.