خرید خانه ترکیه | شرایط خرید ملک ترکیه

خرید خانه ترکیه بهترین املاک ترکیه

خرید خانه ترکیه: یکی از سریع­ترین و آسان­ترین راه­های دریافت اقامت و شهروندی ترکیه، خرید خانه ترکیه است. چنانچه شما هم قصد دارید به کشور ترکیه مهاجرت کنید، بهترین راه خرید ملک در این کشور است.

چرا که با خرید ملک در این کشور دیگر درگیر فرآیند طولانی مهاجرت نخواهید شد. چنانچه ملکی به ارزش 400 هزار دلار بخرید، می­توانید بین 3 تا 5 ماه اقامت دائم این کشور را کسب کنید.

قیمت ملک در ترکیه، در شهرها و مناطق مختلف متفاوت است. در بخش آسیایی ترکیه، می­توان با 3 میلیارد تومان خانه خرید، اما شرایط دریافت اقامت با این مبلغ سرمایه، در مقایسه با خانه­ای که 400 هزار دلار ارزش دارد، متفاوت خواهد بود.

چنانچه ملکی خریداری کنید که قیمت آن از 400 هزار دلار کمتر باشد، پروسه دریافت اقامت طولانی خواهد شد. در ادامه قصد داریم تا اطلاعات بیشتری درباره خرید خانه ترکیه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

برای خرید ملک در شهرهای ترکیه می­توانید با هلدینگ دیوان گروپ تماس بگیرید.

بهترین شهرهای برای خرید خانه ترکیه

شهرهای ترکیه از نظر قیمت، تنوع و امکانات باهم متفاوت هستند. این تنوع قیمت در شهرها موجب شده تا کسانی که می­خواهند به کشور ترکیه مهاجرت کنند، با هر بودجه­ای که دارند، بتوانند  اقدام کنند.

بهترین شهرها برای خرید خانه ترکیه عبارتند از:

 • استانبول
 • بورسا
 • آنتالیا
 • آنکارا
 • آلانیا
 • ازمیر

برای خرید خانه در هریک از شهرهای بالا می­توانید از مشاورین املاک هلدینگ دیوان گروپ تماس بگیرید.

قیمت خرید خانه ترکیه

هزینه خرید خانه ترکیه در هر شهری متفاوت است.

در جدول زیر متوسط قیمت خانه در برخی شهرهای مهم ترکیه را باهم مقایسه می­کنیم:

نام شهر متوسط قیمت هر متر مربع به لیر
استانبول 4700
آنتالیا 4500
ازمیر 3800
بدروم 3700
آنکارا 3300
دنیزلی 1800
شهروندان ایرانی به دلیل مزایای اقتصادی و فرهنگی بسیاری که ترکیه دارد

شرایط خرید خانه ترکیه

کشور ترکیه که همسایه ایران است، بخش اعظمی از املاک و مستغلات این کشور توسط شهروندان ایرانی خریداری شده است.

یکی از مهم­ترین شرایطی که برای خرید خانه ترکیه وجود دارد این است که اتباع خارجی می­توانند ملک را در مکان­هایی که دولت تعیین کرده است، خریداری کنند.

سرمایه­ گذاران خارجی نباید در دهکده­ ها، مناطق روستایی و آپارتمان­ها و خانه­ هایی که در مناطق نظامی هستند، ملک خریداری کنند.

یکی از راهکارهای مطمئن برای اخذ اقامت ترکیه، خرید ملک در این کشور است. شما می­توانید حتی از طریق اجاره ملک برای اقامت نیز اقدام کنید.

مزایای خرید ملک در ترکیه

مزایای خرید خانه ترکیه

خرید خانه ترکیه مزایای بسیاری برای سرمایه­ گذاران دارد. با خرید ملک در این کشور می­توانید یک سرمایه­ گذاری سودمند داشته باشید.

افراد خارجی و مهاجران بسیاری به خرید ملک ترکیه علاقه دارند و با خرید خانه  ترکیه می­توانند علاوه بر سرمایه­ گذاری، از زندگی در این کشور لذت ببرند.

خرید خانه ترکیه یک سرمایه­ گذاری مطمئن بوده و شما می­توانید با خیال راحت در این کشور خانه خرید و زندگی خود را شروع کنید. مهم­ترین مزیتی که خرید خانه ترکیه دارد، این است می­توانید اقامت این کشور را دریافت کنید.

نکات مهم هنگام خرید خانه ترکیه

هنگامی که قصد خرید خانه ترکیه دارید، باید نکاتی را مد نظر قرار دهید. بدین ترتیب می­توانید مناسب­ترین ملک را برای خود انتخاب و خریداری کنید.

مهم­ترین نکات هنگام خرید ملک در این کشور عبارتند از:

 • اطمینان از وجود سند رسمی ملک (تاپو)
 • خانه­ای که خریداری می­کنید، نباید وام بانکی یا وام بانکی پرداخت نشده داشته باشد.
 • خریداری ملک از یک فرد ترکی
 • به اداره سند مراجعه کرده و اطلاعات خانه را به­ طور کامل بررسی کنید. سپس مبلغ آن را پرداخت کنید.
 • هدف خود را از خرید ملک ترکیه مشخص کنید.
 • هنگام انتخاب خانه، دسترسی آن را به اماکن عمومی، بیمارستان و وسایل حمل و نقل عمومی توجه داشته باشید.

برای خرید ملک و سرمایه­ گذاری در ترکیه می­توانید با هلدینگ دیوان گروپ تماس گرفته و از مشاورین املاک این مجموعه مشاوره دریافت کنید.

شرایط خرید خانه ترکیه

طبق اصل تقابل، کشورهایی می­توانند در ترکیه خانه بخرند که به اتباع ترکیه اجازه خرید ملک در کشور خود بدهند.

مثال، شهروندان اتحادیه اروپا، ایالات متحده، کشورهای آسیایی، ایران و غیره می­توانند در این کشور ملک خریداری کنند. اتباع خارجی می­توانند اراضی که توسط دولت مشخص شده است را خریداری کنند.

آن­ها باید به مدت 2 سال شروع به ساخت پروژه در این اراضی کنند. چنانچه قصد خرید ملک یا زمین در کشور ترکیه دارید یا می­خواهید سرمایه­ گذاری کنید، می­توانید با هلدینگ دیوان گروپ تماس بگیرید.

شهر آنکارا محلی عالی برای خرید خانه
85 / 100
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط