خرید ملک در استانبول یا آنتالیا

خرید ملک در استانبول یا انتالیا: یکی از آسان­ ترین روش ­های دریافت اقامت ترکیه، خرید ملک است.

از آنجا که خرید ملک در استانبول یا انتالیا ترکیه در همسایگی ایران قرار دارد، مهاجرت از ایران به ترکیه آسان­ تر از سایر کشورها خواهد بود.

چرا که در دو قاره اروپا و آسیا قرار گرفته و به همین دلیل مهاجرت به این کشور یک مزیت محسوب می‌شود. شما با داشتن کارت اقامت ترکیه می­ توانید به راحتی به سایر نقاط جهان سفر کنید.

خرید ملک در استانبول یا انتالیا دو شهر زیبا و معروف ترکیه که اکثر مهاجران قصد دارند در آنجا زندگی کنند آنتالیا و استانبول است.

اکثر مهاجران برای خرید خانه نمی تواند تصمیم بگیرد که در کدام شهر اقامت داشته باشند و این سوال در ذهن شان مطرح است که کدام بهتر است خرید ملک در استانبول یا آنتالیا.

در این مقاله ما این دو شهر را با هم مقایسه می کنیم تا بتوانید به راحتی تصمیم بگیرید که در کدام شهر خانه خریداری کنید.

زندگی در استانبول و آنتالیا

خرید ملک در استانبول یا انتالیا با وجود این که دو شهر آنتالیا و استانبول در یک کشور قرار دارند، اما از نظر موقعیت جغرافیایی، هزینه خرید ملک، آب و هوا، جمعیت، امکانات آکادمی و غیر تفاوت بسیاری با هم دارند.

بنابراین شما برای برای خرید ملک ترکیه  که اگر این دو شهر را مد نظر دارید، باید نکاتی را درباره آن­ها بدانید تا به درستی تصمیم بگیرید. در ادامه آن نکات را بیان می­ کنیم.

هلدینگ دیوان گروپ ، آژانس املاکی مطمئن در ایران و ترکیه می باشد .

دارای افراد متخصص در این حوزه می باشد که می توانند شما را در خرید ملک در ترکیه راهنمایی کنند تا شما بهترین تصمیم را بگیرید .

برای ارتباط با ما می توانید با شماره تماس های درج شده در قسمت تماس با ما با هلدینگ دیوان گروپ تماس بگیرید .

 

خرید ملک در استانبول یا آنتالیا

آب و هوای استانبول و آنتالیا

اولین موردی که باید هنگام خرید ملک در استانبول یا آنتالیا بررسی کنید، آب و هوای این دو شهر است. آب و هوای شهر نیمه گرمسیری و مرطوب می­ باشد.

در نقاط مختلف شهر آب و هوا نیز متفاوت است. برای مثال، در قسمت شمال شهر استانبول در نزدیکی دریاچه آب و هوا همیشه بارانی است.

در بخش شرق تابستان ­ها گرم و زمستان­ ها سرد می­ باشد. از طرفی در آنتالیا زمستان متعادل­ تر بوده و تعداد روز آفتابی بالاتر می ­باشد. شهر آنتالیا یک شهر ساحلی آرام و ساکت بوده و به دور از هیاهو است.

زمانی که به فکر خرید ملک در استانبول یا آنتالیا افتادید آب و هوا یک مورد کاملا شخصی بوده و به شما بستگی دارد که از چه نوع آب و هوایی لذت می­ برید.

مقایسه آکادمی شهرهای استانبول و آنتالیا

اگر به قصد تحصیل به این کشور مهاجرت می­کنید و قصد خرید ملک در ترکیه را دارید، خرید ملک در استانبول یا انتالیا بهترین شهر استانبول است.

زیرا این شهر از نظر آکادمی حرفه ­ای تر بوده و برترین دانشگاه ­های ترکیه در این شهر قرار دارند. به علاوه، سرمایه گذاری در ترکیه از طریق خرید ملک استانبول به صرفه تر بوده و سود بیشتری خواهد داشت.

مقایسه امنیت و شلوغی دو شهر استانبول و آنتالیا

خرید ملک در استانبول یا انتالیا مهم­ ترین نکته هنگام خرید ملک در استانبول یا آنتالیا امنیت و شلوغی است. جمعیت شهر استانبول ۱۵ میلیون نفر است.

در حالی­که آنتالیا یک شهر خلوت بوده و حداقل دو میلیون نفر جمعیت دارد. به همین در امنیت آنتالیا بیشتر بود و جرم کمتر در آنجا رخ می‌دهد. از طرفی به دلیل اینکه جمعیت استانبول بیشتر از ترافیک بیشتری داشته و بسیار شلوغ می­ باشد.

خرید ملک در استانبول یا انتالیا در شهر آنتالیا آپارتمان­ های بسیاری برای خرید و فروش وجود دارد. در ۲۰ سال گذشته در آنتالیا مشکلات امنیتی وجود نداشته به همین دلیل قیمت ملک در این شهر بالا رفته است.

از جمله مزایای دیگر این شهر شامل قدمت ملک، مدرن بودن خانه ­ها، نوع مصالح که در ساخت بنا به کار رفته و منظره دریا است. این عوامل در ارزش ملک تأثیرگذار هستند. قیمت ملک در آنتالیا از ۴۰ هزار یورو شروع می شود.

منطقه اسنیورت: این منطقه، اجازه اقامت فقط با خرید خانه صادر می شود

برترین مناطق آنتالیا برای خرید ملک

خرید ملک در استانبول یا آنتالیا در هنگام خرید خانه آنتالیا بهتر است در مناطقی که در این بخش می ­خواهیم بیان کنیم خانه بخرید:

  • بلک: کسانی که به ورزش گل علاقه دارند این منطقه بهترین منطقه برای آنان محسوب می‌شود.
  • کالکان: وجود ویلاهای مدرن و همراه مناظر زیبا که به سمت دریا است، به یکی از مناطق لوکس آنتالیا تبدیل شده است.
  • کمر: چنانچه قصد دارید به مرکز شهر آنتالیا دسترسی داشته باشید، این منطقه بهترین منطقه برای شما محسوب می‌شود.
  • آلانیا: آلانیا یک دهکده توریستی بود که سرمایه‌گذاران خارجی بسیاری را مجذوب خود کرده است.
  • مرکز شهر: قدیمی ترین و شلوغ ترین منطقه آنتالیا است.
خرید ملک در استانبول یا آنتالیا2

خرید ملک در استانبول یا انتالیا

برترین مناطق استانبول برای خرید ملک

خرید ملک در استانبول یا انتالیا شهر استانبول یک شهر شلوغ ترکیه محسوب می‌شود.

این شهر تاریخی و مدرنیته است و جذابیت آن را دو برابر می­کند.

سالانه سرمایه‌گذاران به منظور اخذ اقامت ترکیه در این شهر خانه خریداری می ­کنند.

پروژه­ های بزرگ در شهر استانبول در حال ساخت بوده و امکان خرید به صورت قسطی وام بانکی وجود دارد. به طور کلی، هر دو شهر جذاب هستند و ویژگی‌های خاص خود را دارد تصمیم با شماست کدام شهر می­ پسندید.

خرید ملک در استانبول یا انتالیا شما باید هدفتان از خرید ملک در ترکیه را تعیین کرده و سپس ملک خریداری کنید. هلدینگ دیوان گروپ می­ تواند شما را در انتخاب شهر به منظور خرید ملک در ترکیه راهنمایی کند.

چنانچه سوالی درباره سرمایه­ گذاری در ترکیه دارید، می­ توانید با مشاوران ما در دیوان گروپ تماس بگیرید.

شهر آنکارا محلی عالی برای خرید خانه
86 / 100
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط